| BeAuTyDeMi a întrebat:

Buna TPU.ma puteti ajuta si pe mine cu ceva? eu am nasul cam mare.nu narile si partea de mai sus e cam mare. cum as putea sa o micsorez plzzz asutatima...si fara asa te-a facut dumnezeu sau operatie. nu am anii de operatiehappyhappyhappy mersi moooolt cel mai bun si mai explicit raspuns primeste fundita:*:*:*

3 răspunsuri:
| cristian_1115 a răspuns:

Eu ti-as propune o varianta mai simpla o pereche de ochelari ar ascunde acel mic {defect} care crezi ca iti umbreste frumusetea. Te duci la un magazin de ochelari si incerci diferite rame care te avantajeaza in mascarea problemei si spui sa iti puna sticla heliomata simpla, iar prietenilor si colegilor sau cunostintelor le spui ca te dor ochi de lumina puternica si trebuie sa-i porti... Daca poza este activa pentru mine arati super. Bafta.

| lazio9 a răspuns:

Daca tu esit cea din poza atunci nu ai nevoie de nimic, poate de putina minte, ai grija de tine ciao

| CccCCCccC a răspuns:

Fara operatie n`ai cum. Dar cu putin mai mult machiaj nu o sa se observe.incearca machiaj, stii am o prietena care are 17 ani are o alunita mare, dar sa imbracat foartee cool i sa machiat tare, sa vopsit iar lumea nu sa mai uitat la alunita si la ochi, la par, la imbracaminte...winking bafta sper ca te-am ajutat...