| pampam_1804 a întrebat:

Cum pot sa imi micsorez nasul fara operatie estetica?laughingrolling on the floor

8 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Daca esti fata poti creea o iluzie optica cu ajutorul machiajului.
Afost si in Cool Girl un astfel de articol si daca o sa cauti pe Google sigur vei gasi si acolo.

| Vizitiul a răspuns:

Multumeste-te cu ce ai. Si eu fac la fel.

| Vizitiul a răspuns:

Izabella03 - de ce ar incerca sa para ceea ce nu este? Ce va face daca nu va dispune de bani pentru a dobandi fondul de ten, fardurile etc?
P. S.- multumiti-va de aspectul fizic daruit de Dumnezeu. Orice lucru venit de la El este o binecuvantare si nu un defect.

| xAvrilx a răspuns:

Apata pe varful lui.winking. Mai des.

| Contrast a răspuns:

Ruleaza-l, indoaie-l si lipeste-l cu poxipol... laughing
Hai ca glumesc, nu se poate!
Dar pentru toata lumea asta nu mi-as face rinoplastie...si nu o face nici tu, am vazut femei de-a dreptul frumoase si cu nasucul mai mare...erau chiar sexi!
Iubeste-te asa cum esti, pentru ca fiecare femeie e frumoasa in felul ei... iar tu ai sarmul tau...cu sau fara nasuc happy!

| girllll a răspuns:

Probabil ai deviatie de septwinking si eu am si ma operez la 17 ani. Sper sa mi se mai micsoreze putin nasuculwinking

| pampam_1804 explică:

Heiiii! Mersi oricum laughing

| andreeandreea18 a răspuns:

Hei...asta incerc si eu...da pe moment functioneaza, apoi a doua zi revine la loc forma nedorita