| BrokenHeart3 a întrebat:

In afara de operatie estetica cum as putea sa imi micsorez nasul? As dori sa imi micsorez si narile sa nu mai fie atat de largi.

2 răspunsuri:
| JoleneSth20 a răspuns:

Poţi rezolva problema definitiv cu o rinoplastie. Este o intervenţie simplă.
Au apărut pe piaţă niște,, aparate'' care se pun pe interior ca să modeleze, zic ei, dar nu aș avea încredere. Poţi căuta pe Google câteva informaţii și recenzii, dar te sfătuiesc să nu arunci banii pe ele.

| simina001 a răspuns:

Poti sa incerci prin make-up. Chiar daca nu esti foarte pasionata de asta este chiar foarte usor prin tehnica de conturare. Sunt pe yt o gramada de tutoriale, adecvate "problemei" tale.