| Maariia a întrebat:

Maine este ziua unei prietene si as vrea sa ii ofer o cana personalizata. As vrea sa imi dati niste idei pentru ce as putea sa ii scriu pe cana, ceva amuzant sau avand in vedere ca a fost miss anul acesta sa fie ceva legat de asta sau nu neaparat. Multumesc. Dau funda celor mai dragute idei. :*

3 răspunsuri:
| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Hm... Ce zici de "Prietenia ţine dincolo de mormânt". Mi se pare puţin comic. Ori sunt eu puţin cam prea sadică.

| greyhound a răspuns:

"Cea mai missto fata" sau ceva

| sebby27 a răspuns:

Dacă o cheamă Ana, Ioana, Dana, Ileana poţi să scrii:
"O cunoşti pe (numele ei), care-ţi dă pişu cu cana?"