| elyfel a întrebat:

mi-a zambit odata un prieten cand vorbea cu mine si eu i-am zambit? ce credeti poate ii plac?

Răspuns Câştigător
| CorinaaMee a răspuns:

Zambetul este prea putin relevant, oamenii nu zambesc doar atunci cand sunt atrasi de cineva. Cel mai bine este sa ii observi mai atent reactiile, sau poti chiar sa-l intrebi.

2 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Nu,de ce crezi asta? Noi ca amici când ne întâlnim ne luam în braţe ne ţinem de gât ca nişte adevăraţi prietenii, nu este nimic rău în asta cât timp nu facem nimic totul este în regulă.

| AleWhatever a răspuns:

Uhh. Nu. De ce toata lumea exagereaza si degeneraza atat? E doar un zambet, nu e ca si cum tiar oferi un buchet de trandafiri cu un bilet de dragoste...