| beea22 a întrebat:

Deci eu am 14 ani am fost la bowling cu prietenele mele.Si jucam noi acolo. Vine o gasca de baieti si acolo era un baiat super dragut si eu ma uitam la el si am observat ca si el si tot ne trageam ochiade si zambea. Si m-am dus pana la bar s-a i-au un suc si el parca a vrut sa vina si vorbea cu un prieten de al lui si zambea in timp ce se uita la mine sm trecut pe langa mine a zambit dar nu mi-a zis nimic. Ce credeti ca inseamna? Fundaa.

Răspuns Câştigător
| lavynyaXD a răspuns:

Nu cred ca o sa il mai revezi daca nici nu i-ai luat nr de telefon sau ID.Sau ce sti poate soarta va aduce impreunalaughing ceea ce nu prea cred.Dar te placea asta e sigur:*

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| beea22 explică:

Pai ...nu am putut sa-i i-au niste date de contact pentru ca erau si prietenele mele si prieteni lui si nah imi era rusine...mda poate soarta ne va mai aduce impreunalaughing: Ptr Hamsterica: Styuulaughingasa a fost sa se intamplerolling on the floorNah asta e da da huaaa bieberlaughing)

| beea22 explică:

Nu sunt din Brasov:d

| AdelaDiana a răspuns:

Pai daca nu i-ai cerut numarul de telefon sau ceva sa tineti legatura unde stii unde o sa il mai vezi?

| AdelaDiana a răspuns:

Pai poate el de obicei pleca acolo la bowling asa ca tu ia-ti prietenele si mergi la bowling de mai multe ori...cine stie poate soarta va va aduce iarasi acolo...

| Luiza208 a răspuns:

Cred ca te pot ajuta.dar trebuie sa imi rasp la 2 intr.1.Ieri s`a intamplat? 2.Esti din Aiud?

| Luiza208 a răspuns:

Esti din Aiud?