| Saturnz a întrebat:

Mi-am facut o prietena de curand, care este anorexica. Ea este si din alta tara si imi este greu sa o ajut si nici nu stiu cum. Ea isi doreste sa fie slaba, dar nu anorexica. Mi-a spus cat de greu incearca, dar nu reuseste.
Vreau sa ma ajutati si pe mine, sa-mi spuneti cum o pot ajuta si sa-mi raspundeti la intrebare cat mai rapid posibil happy
Dau fundita la cel mai lung si folositor raspuns happy

Răspuns Câştigător
| greyhound a răspuns:

Prietena asta n-are parinti? In tara ei nu exista specialisti?
Tu in cel mai bun caz o poti sfatui sa apeleze la ajutor specializat si sa fi alaturi de ea

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să o vadă un medic internist și un nutriționist, urgent.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Trebuie să fie văzută de un nutriţionist neapărat.
Te pup!