| 888Word999 a întrebat:

Dau funda + vot, va rog frumos sa ma ajutati, cunoasteti pastile care îngrașă rapid si mult, sa fie cat mai eficiente sa-mi spuneti denumirea nu-mi place corpul meu sunt slaba si nu-mi place deloc si nu pot merge la medic sau nutritionist ca n-am timp, etc, vreau sa-mi răspundeți exact la intrebare adică denumirea pastilelor cum se numesc si sa ma ingras cat mai rapid posibil, va rog din tot suflet, si nu-mi răspundeți gen ca nu e bine sa iei pastile ca îmi face rău chestii de genu sau sa consum cat mai multa pâine sau chestii de genu, ca ma enervez, vreau sa îmi răspundeți strict la raspuns doar atat raman datoare.

6 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Ca te enervezi? i-auzi.
De aia esti slaba, pentru ca te enervezi din nimic.

| WaterDrop a răspuns:

Cat de slaba poti fi? Cred ca totul este doar in mintea ta. Oricum acum ca a venit caldura asta, poti sa te bucuri de acest lucru in loc sa te ingrasi inutil.Mai asteapta si tu pana la toamna/iarna.Cu siguranta cine te place, te va placea si asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e ca nu ai timp, e ca nu vrei sa te duci la medic.Dar el iti poate da niste pastile sigure, fara sa risti.

| Cristina12457 a răspuns:

Mai bine ia niste sirop de pofta de mancare, eu asa am facut si m-am ingrasat vreo 6 kg si pastilele nu sunt nick sanatoase. Eu am fost slaba, am avut vreo 43 de kg si acum am 50 de kg si se vede foarte bine ca m-am ingrasat. Nu stiu cum se numeste siropul, mergi la farmacie si zici sa iti dea sirop de pofta de mancare si iti da el ceva. Succes, dsr ai grija sa nu te ingrasi prea tare.

| iron86 a răspuns:

Buna.
Nu ai ce pastile lua de aici deoarece pastilele luate depe internet de cele mai multe ori nu isi fac treaba! Cel mai bine este sa iti faci putin timp si sa mergi la doctor el iti va recomanda niste pastile bune care sa nu te omoare maine pai-maine ca toate astea depe net!

| 888Word999 explică:

crying(((