| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am reinstalat recent Windows 7 si nu stiu cum pot face sa se schimbe pozele pe desktop...am auzit ca nu trebuie niciun program daca am windows 7 insa nu stiu cum trebuie sa fac.am un folder cu poze care as vrea sa se tot schimbe cand am PC-ul aprins
Multumesc

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Apesi click dreapta -change wallpaper -si selectezi acolo pozele pe care le vrei!
apoi.jos ai functia -change pictures every...-tu selectezi perioada de timp in care vrei sa se schimbe pozele! de ex : 10 minute!
dai save changes si gata ...asta e tot!

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Uite aici cum pui un slide pe desktop in windows 7
http://windows.microsoft.com/......slide-show
cu mentiunea ca pw windows 7 Starter nu merge sa pui poze pe desktop!
Bafta!