| anonim_4396 a întrebat:

mi s-a intamplat ceva aiurit, despre un baiat care imi place: "Prima si prima data a inceput sa-mi placa de el, cand se uita foarte interesat la o lucrare de-a mea expusa pe holul scolii, mentionez ca am 14 ani, iar cel care imi place, presupun ca 15, e in clasa a IX-a, si nu o singura data, ci mereu cand aveam ore la et. 1, bun si de-atunci ma tot uit la el, incepand sa-mi placa din ce in ce mai mult. IL vedeam vorbind cu un baiat mai mic (cls a VII-a ). Si am ajuns in prezent : astazi m-am intalnit cu prietenul sau si l-am intrebat : -Hei, cum il cheama pe tipul cu care tu vorbesti, este clasa a IX-a? iar el cu o voce domola sickCine intreaba, iar eu panicata sickO. o... ff... faTA, aaa din ooo. opp. opt B, mai plinuta, iar el de colo sickA, pai spune-i ca nu e disponibil. " Iar acum am inima franta, hellp me!

Răspuns Câştigător
| SMarius a răspuns:

Mda...da pe mess e mai usor,trebuie sa ai incredere in tine! precis te-a remarcat si el, doar ca nu are curaj.

baietii sunt chiar mai sensibili ca fetele, crede-ma...

| anonim_4396 explică (pentru SMarius):

Mda,eu timida, el timid...ohsad

5 răspunsuri:
| SMarius a răspuns:

Intreaba-l pe el, nu pe copilu ala...incerca sa faci rost de id lui si inainte cu tupeu laughing

| anonim_4396 explică (pentru SMarius):

Uosr de zis, Doamne, eu ma pierd numai cat il vad, da mite sa ...phhhhlaughing)

| SMarius a răspuns:

Eh...cine-a zis ca-n dragoste e usor!
daca il placi asa mult, risca, ce ai de pierdut?

| anonim_4396 explică (pentru SMarius):

Pai, ...imi este frica!
Dar pana la urma incercarea moarte n-are!