| Mariaflorea1234 a întrebat:

Bună TPU, No fiți atenți, de ceva vreme nu am mai fost intr-o relație. Deși îmi scriu mulți băieți, pur și simplu nu mă mai simt atrasă de ei. Am stat și m-am gândit de ce, da nu am nici o teorie, probabil ca m-am saturat de ei. No întrebarea mea e în felul următor, sa fiu cumva pe invers? Adică na pur și simplu, nu mai simt nici o atracție față de ei, ma gândesc ca poate e din cauza fostului, că după ce ne-am despărțit am suferit mult, însă am trecut peste, probabil că mi-am pierdut încrederea în ei, nu că m-aș mira în ziua de azi sunt foarte mulți vagabonzi. De asemenea sunt mulți mincinoși sau retardați, care au pe cineva doar ca nu vor ca tu sa afli decât după un anumit timp atunci când va fi prea târziu, deci ce credeți? Va ascult părerea. Help me please!

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Faptul ca ti s-au schimbat prioritatile si nu ai chef de o relatie in perioada aceasta si in viitorul apropiat, nu inseamna ca esti pe invers.

7 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Pe invers nu ești, ci ai dezvoltat probleme cu stima de sine din cauza fostei relații+băieții care îți scriu, probabil nu sunt atrăgători fizic și de asta nu îți stârnesc niciun interes.

| Mariaflorea1234 explică (pentru Hyperion7):

De fapt, băieți care îmi dau mesaje arată bine, dar după cum am zis nu ma mai simt atrasa?‍♀️

| VoidEternal a răspuns:

Te atrag fetele? Daca da, esti pe invers. Simplu.

| Marius22222222222 a răspuns:

Ți s-a luat de băieții care doar profită atâta tot

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Nu, nu esti pe invers, probabil ai numai fraieri disperati in mesaje, cine stie.