| shadowmaster12 a întrebat:

Buna TPU nu am experienta in domeniul foto si as vrea sa va cer parerea cam cati megapixeli trebuie sa aiba o camera foto buna la un pret in jur de 300de lei daca puteti sa imi recomandati un aparat

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa stii ca nu mp sunt importanti. acum orice aparat are peste 7 mp, ceea ce e destul. sunt alte caracteristici mult mai importante, precum stabilizatorul, contractul de alb etc...

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

De ce intrebi tu adolescenti si nu mergi direct la un magazin cu aparate foto si ceri parerea unui vanzator?