| specialistul97 a întrebat:

Nu am pierdut niciun episod din serialul "NINI" cate episoade mai sunt 1 sau 2? Imi pare rau ca se termina.sad
Cred ca e cel mai frumos si bun serial din lume.am vazut multe seriale si le-am uitat, dar pe asta nu cred ca o sa-l uit.happy

Răspuns Câştigător
| Blink182 a răspuns:

Da,e cel mai frumos serial, si mie mi se pare dar eu am vazut pe YouTube ultimul episod in Spaniola si erau 11 parti dar la Disney Channel cred ca ultimul episod o sa se imarta in 2 episoade...
Sper ca te-am ajutat...happy

5 răspunsuri:
| Blink182 a răspuns:

Da,e cel mai frumos serial, si mie mi se pare dar eu am vazut pe YouTube ultimul episod in Spaniola si erau 11 parti dar la Disney Channel cred ca ultimul episod o sa se imarta in 2 episoade...
Sper ca te-am ajutat...winking

| specialistul97 explică:

Da va incepe un nou serial Los Angeles parca Tos Angeles, tot cu NINI(Florencia...Berttoti)
Am vazut pe Youtube, cred ca va fi la fel de frumos ca astalaughing

| specialistul97 explică:

Nu am stiut cui sa dau funda,Si am tras la sorti, pentru ca toti mia-ti dat raspunsu ff bun, celorlalti vam dat votbig grin

| TheTruthBeneathTheRose a răspuns:

Si eu ma uit la Nini si cred ca mai sunt vreo 4, 5 episoade ca ei cred ca opresc nunta fiindca Tomas afla de Nico se cearta dar iar se impaca... si cred ca se lungeste cam pe aici

| ĎĮĐĬ a răspuns:

Eu cred ca 1. L-am urmarit si eu si sunt de acord cu tine: E cel mai bun si frumos film din lume (serial), Dar, am auzit ca v-a incepe un nou serial dupa ce se termina Nini...