| ღღkคrinค19ღღ a întrebat:

Buna TPU
pentru cei care se uita la serialul Nini am o intrebare:
Nu m-am mai uitat la serial de ceva timp si am vazut o schimbare in program:
il da la ora 21:25 si il mai da si la ora 23:35...nu inteleg, cel de la 23 este in reluare sau sunt aceleasi episoade si la ora 21 si la ora 23?
Si inca o intrebare la ce episod am ajuns?
Multumesc, dau funda!

Răspuns Câştigător
| kidulov3you a răspuns:

Episodul 160 si cevalaughing
E simpluhappy
Cum se uitau multi oameni au hotarat ca dea 2 episoade intr-o zi

1 răspuns:
| NiNi_5002 a răspuns:

Nu stiu nici eu exact dar su hotarat sa dea 2 episoade intr-o zii cele de mai tarziu sunt din urma iar cele care apar la ora exacta sun cele bune