| Antoonia15 a întrebat:

nu stiu ce am facut ca eram pe facebook si am dat click pe un link care sincera sa fiu nu stiu ce erastraight face... am apasat pur si simplu pe el si s-a descarcat pe desktop, iar acum mereu cand vreau sa intru pe facebok pot sa stau doar 2 minute ca dupa se inchide tot...Ce pot sa fac? l.am sters de pe desktop si din "cosul de gunoi" dar tot asa imi face. Sfaturi va rooog mult!straight facefunda:*

Răspuns Câştigător
| gamecubeexperimental a răspuns:

Este posibil sa fie un program de distrbuire care nu este in calcultor ci pe net sidoar il avea de informatii pe ecran. Daca il lasi poate cu timpul o sa-si revina daca nu numai daca refai windowsul. Deci nu mai stiu ce ar putea fi mai mult de atat. Bafta

6 răspunsuri:
| Denisa20000 a răspuns:

Salut...poate e vreun virus sad nu stiu ce sa zic sad

| gamecubeexperimental a răspuns:

Salut. Ai incercat sa il dezinstalezi de la panoul de control? Bafta.

| Antoonia15 explică (pentru gamecubeexperimental):

Imi poti zice cum?happyte rog.dar metionez ca am windows xp professional

| gamecubeexperimental a răspuns:

Intri la START jos in coltul barei dai pe el si in dreapta ar trebui sa fie Control panel (panoul de control) dai pe el si acolo trebuie sa cauti dupa Adaugare sau eliminare programe dai pe Adaugare sau eliminare programe si acolo iti apare toate programele instalate. Cauti dupa programul acela si dai pe el acolo sunt doua feluri Modificare/Eliminare dai pe eliminare si o sa mearga. Astai tot bafta! Funda?

| Antoonia15 explică (pentru gamecubeexperimental):

Am intrat asa cum mi.ai spus dar nu e acolo nu il gasesc:S

| Antoonia15 explică (pentru gamecubeexperimental):

Si cand vreau sa trimit cuiva un link apare ala pe care am dat eu click

| gamecubeexperimental a răspuns (pentru Antoonia15):

Este posibil sa fie un program de distrbuire care nu este in calcultor ci pe net sidoar il avea de informatii pe ecran. Daca il lasi poate cu timpul o sa-si revina daca nu numai daca refai windowsul. Deci nu mai stiu ce ar putea fi mai mult de atat. Bafta