| Ciudatica a întrebat:

Nu stiu ce sa fac...

Deci acum cativa ani am fost cu unu si de atunci pana azi nu ne-am vorbit, dar acum cateva zile, cand, rare ori, ma intalneam cu el la scoala se uita la mine si zambea... oare de ce?

ps. nu am idu lui dar cateva amice de ale mele il cunoaste bine laughinglaughing

1 răspuns:
| KiddaDot a răspuns:

Pentru că încă te place. Sau..doar pentru că ar vrea să rămâneţi amici. Probabil aţi avut amintiri frumoase împreună de ce nu aţi rămâne prieteni?:*