| mary2001mary a întrebat:

Buna TPU...nu stiu cum sa incep.

fostul meu prieten s-a despartit de mine acum cateva saptamani pentru alta...si acum imi intreaba prietenii daca am vreo relatie...

ce sa cred? ce sa fac?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil ca cealalta nu era asa de buna ca tine si acum regreta pasul facut.Eu l-as tachina o perioada de-as fi in locul tau.

| WaterDrop a răspuns:

Sa crezi ca acea tipa nu-l mai vrea si acum a realizat ca era mai bine cu tine pentru ca il acceptai asa slab cum era.

Tu stii cat te respecti si daca il vrei inapoi.

| Moƒo a răspuns:

Bro.
E posibil ca el sa regrete sau e curios sa vada daca poti gasi altul. In acest caz mai bun ca el sau la fel. El a fugit dupa doi iepuri si nu a prin nici unul sau poate. E posibil ca sa o fi lasat si pe cealalta si precum cainele care dupa ce scuipa linge, vrea sa se intoarca inapoi numai daca stie situatia ta actuala.
Asadar si prin urmare. Tu nu da atentie lumii / nu mai asculta- fi nepasatoare si indiferenta. Sunt multi baieti pe lumea asta pe care ii poti avea si care iti fac curte dar tu nu sti inca.