| OneHugeLove a întrebat:

O prietena de-a mea s-a suparat pe mine(sau cred eu ca pentru asta) pentru ca de cateva zile sunt suparata pe o alta prietena si ei nu i-am spua de ce (adica i-am spus, dar prea tarziu). Si cand i-am cerut scuze printre alte lucruri mi-a spus ca nu stiu decat sa profit de persoane si de atunci nu ne-am mai vorbit.

Faza e ca m-a durut ceea ce a spus pentru ca nu e adevarat, ce as putea face? Eu i-am cerut pana si scuze desi nu aveam pentru ce iar cand a inceput sa-mi spuna din astea nu am reactionat pentru ca nu voiam sa-i spun lucruri pe care apoi sa le regret dar totusi nu vorbeste cu mine dar eu vreau sa ne impacam pentru ca tin la ea :'(

2 răspunsuri:
| BomBonicaThaa2000 a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic. eu cred ca ar trebui sa vb dar voi doua nimeni sa nu va asculte... zi asa: te rog nu fii suparata pe mine nu ti-am zis pentru ca nu voiam sa suferi si tu cu mine sau sa te certi cu cealalta prietena! sper sa ma intelegi! te rog iarta-ma iti promit nu o sa se intample niciodata asa ceva sa stii ca nici o prietenie acevarata nu exista certuri! sper sa reusesti... imi pare rau pentru tine! sad

| OneHugeLove explică:

Nu,nu ar merge asa, e prea...copilaros pentru ea xD. Eu as mai vrea sa stiu si de ce a zis acel lucru, ma indoiesc ca ea crede intr-adevar ceea ce a spus thinking