| fearlessss a întrebat:

pentru a creste in inaltime este mai bine sa merg la sala sau sa ma apuc de handbal?
Fundita.

6 răspunsuri:
| Nicu_9539 a răspuns:

Nici sala nici handball cel mai bine este la baschet happy... propia experienta

| Dodo410812345 a răspuns:

Hey,deci la sala daca mergi cu siguranta in inaltime nu ai cum sa cresti happy doar sa iti faci muschi ..si da ai sa arati foarte bine(daca te tii de treaba, CLAR daca vrei sa cresti in inaltime HANDBAL! spor la sportwinking happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru Dodo410812345):

Serios? la sala nu ai cum sa cresti in inaltime?

daca nu stii NIMIC, de ce comentezi?

| CorinaClaudia a răspuns:

Nu uita ca calciu ajuta oasele sa se dezvoltewinking

| Radu_Antonio_1986 a răspuns:

Handbal cu siguranta daca te duci la sala din contra nu se schimba nimic

| maddyy112 a răspuns:

La sala, dar depinde de cati ani ai daca ai mai putin de 18, nu cred ca este prea indicat, dar ai putea sa faci handbal daca ai -18, succes!