| Ushhher a întrebat:

pentru cei care au urmat o dieta care avea cel mai bun efect (doresc o dieta care nu necesita sport deoarece nu am timp) si as vrea sa urmez o dieta, daca s poate una mai drastica...

2 răspunsuri:
| 德尼莎 a răspuns:

Poti mânca doar de 2 ori pe zi iar una din ele sa fie salate. Si mănâncă mai puțin decât de obicei ^.^

| Stephie230 a răspuns:

Bea trei-patru cani de ceai de urzica pe zi si lasa painea deoparte. Poti consuma iaurt intr-o cantitate mare ca ajuta la dieta.Cu aceasta dieta am slabit 3 kg intr-o saptamana.Trebuie urmata 30 de zile.