| Ioanamaria12344 a întrebat:

Peste 10 zile implinesc 16 ani si as vrea sa organizez o petrecere de neuitat. Sugestii? big grin
funda

3 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

1. Trebuie să-ți ți ziua într-un club sau într-un restaurant. (de preferat într-un club)
2. Trebuie să ai peste 20 de invitați.
3. Trebuie să ai foarte multe baloane, un tort de ciocolată (mare), confetti, muzică bună (un DJ ar fi bestial), un fotograf ar fi iar suuper.
4. Trebuie să ai o rochie suuperbă. Nici prea elegantă, dar nici prea normală. Ceva frumos. + niște pantofi cu toc, iar înainte, să mergi la salon să te coafeze și să te machieze frumos.
... Cam atât. Distracția o să o aveți garantat! happy LMA pe atunciii :*

| Ioanamaria12344 explică (pentru Andarock):

Mersiii.

| Andarock a răspuns (pentru Ioanamaria12344):

N-ai de ce :* Cel mai bine ar fi să mergi cu unul dintre părinți la un organizator de petreceri, deoarece el va ști exact ce trebuie făcut ca să ai o petrecere suuper love struck