| Lovelyx3Friendly a întrebat:

Care sunt secretele unei petreceri de neuitat?
Organizez o petrecere de halloween sambata de la ora 17 cu 4 prietene la mine acasa, si as vrea cateva secrete pentru a o face mai interesanta.

Răspuns Câştigător
| Cosminovici18 a răspuns:

Buna! Frumoasa gluma @MataUimita dar dupa cum vezi utilizatorului @Pimski nu ii arde de glume si vrea raspunsuri serioase...si acum sa trecem la intrebarea ta @Pimski pai sambata dis de dimineata duceti-va toate 5 in oras si cumparati-va acesori de halloween tot felul de prostii masti, costume, bostani inficosatori etc. Apoi seara pe la ora 22:00 dati drumu la petrecere 2 ore stati si pregatiti ceva de mancare... apoi la ora 00:00 va instalati pe o canapea cu niste seminte, popcorn si Cola pe o plasma de 40 cm diagonala puneti un film de groaza daca se poate unul extrem de horror si stai cu lumina stinsa! Distractie placuta!
P.S: Nu te lua dupa @MataUimita ca a facut doar o gluma proasta!

2 răspunsuri:
| BiaSiAtat a răspuns:

Farsele... Ia-ti una sau doua prietene dintre acelea patru si speriatile pe celelalte. d-ati cu ketchup pe jos ( supaia stergeti evident) si un bilet...
"V-am furat prietenele, fugiti si cautatile. HA! " Ele se vor speria si vor merge sa te caute ( pe tine si pritena / prietenle tale) voi sa fugiti prin curte/ casa si scoateti sunete ciuadte. Dupaia mai puneti un biletel... "Daca nu veniti in 10 minute dupa prietenele voastre vor pieri Semnat ABC " Se vor speria iar dupa ce le vedeti foartesperiate iesiti de undeva si ziceti " V-am priiiiiiiins" Ele vor rde la fel si voi

| Laurretta a răspuns:

De neuitat? Poi. aduceti baieti si faceti in asa fel incat sa ramaneti insarcinate laughing Va v-eti amintii toata viatawinking