| anonim_4396 a întrebat:

Plac un baiat e mai mare decat mine cu doi ani, el o place pe prietena mea, ea nu il place.Cum fac sa ma observe si pe mine fara sa vb cu el?

3 răspunsuri:
| AnnaRawrrr a răspuns:

De ce sa nu vorbesti cu el? Imprieteniti-va, de la asta porneste totul.
Curaj!

| RzVrazvan a răspuns:

Simplu fa cum fac si eu cu fetele date pe langa el alta cale nu e

| Cărămidă96171 a răspuns:

Ai avea o șeansa să îl cunoști daca pritena ta ar fi amică cu el sau mai sunt moduri ca săi atragi atenția big grin eu cred că în primul rând să te aranjezi mereu cât mai frumos...:*, ...de fapt mie mi se pare că ești așa de đrăguță încât nu îți mai trebuie alte sfaturi, dar totuși bagăte in discuție cu el și ceilalți sau fă ceva nebunesc ca săi atragi atenția :* muult noro©