| tl34 a întrebat:

Prietena mea a venit la mine sa mergem impreuna la scoala, si trebuie sa plecam acum.Iar ea nu vrea sa faca nimic doarsa cante la mine la karaoke si mor de nervi si...Ce sa iispun? Va rog raspunsuri rapide.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De parca tu esti mai breaza, stai pe TPU

| tl34 explică (pentru suntserios):

Auzi da nu cred ca nu eram pe totul pentu prosti, adica grupul din care faci parte si tu.Si sa stii ca daca numele tau e asta nu inseamna ca e si adevarat.

| suntserios a răspuns (pentru tl34):

Ce imi plac copii astia care se enerveaza cand cineva le spune un lucru adevarat.

| tl34 explică (pentru suntserios):

Da observ.Mai ales la tine si ce, pe bune daca stau pe TPU e treaba ta? Nu cred, asa ca mai bine nu mai tot fuma marijuana ca iti face rau copile!happy

| suntserios a răspuns (pentru tl34):

Usurel nu fa spume. Pune mana si mai invata sa pui semnele alea de punctuatie ca trebuie sa citesc de 5 ori frazele tale sa le inteleg sensul. Si nu ma mai lua pe mine cu "copile". Am dublu varstei tale si inca ceva in plus.