| Raptorvitus a întrebat:

Puteti sa imi spuneti cum pot face sange fals? Am nevoie pentru scoala, fac un documentar si am nevoie de o reteta de sange fals sau ceva! Dau FUNDA.
Alta intrebare ciudata a mea...

Răspuns Câştigător
| guardian18angel a răspuns:

Sper sa intelegi engleza: http://www.wikihow.com/Make-Fake-Blood

E mai mult pentru Haloween, dar sangele pare destul de real :)

| Raptorvitus explică (pentru guardian18angel):

Mersi, e cea mai buna metoda, si da, inteleg Engleza.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Bulion cu putina apa ca sa nu fie chiar asa gros si o duci in mostra.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei din Dr. House foloseau colorant alimentar pentru "momentele însângerate".

| Rockerul23 a răspuns:

Colorant alimentar amestecat cu apa?

| ErrChan a răspuns:

Mmmm...ce zici de ketchup?