| Bombonicileee a întrebat:

Sambata este ziua celei mai bune prietene ale mele si a fratelui ei geaman. Cine poate sa-mi dea o idee pentru cadouri? Cand vine vorba desprea ea, i-am luat deja niste bijuterii insa mai vreau ceva care sa o amuze sau sa-i aduca aminte de mine.....si avem deja coliere/bratari cu pozele noastre si asa. Iar el, iubeste foarte mult animalele, in special pasarile dar are deja niste perusi si chiar nu stiu ce i-as putea lua. Help me pleaseee.

1 răspuns:
| Kis_Iuliana_1983 a răspuns:

Intereseaza-te ce accesorii pentru perusi nu are si ai putea cumpara pentru el. Si bricegele sunt cadouri foarte utile pentru baieti. Iar pentru ea, ceva haios gen o cana neobisnuita sau un obiect de scris mai fistichiu, o oglinda portabila cu aspect mai sofisticat.Sunt unele deosebite in magazinele de suveniruri.