| Bellinda99 a întrebat:

Buna tuturor!:*As vrea sa ma ajutati cu un lucru..sambata asta pe 31 martie ii ziua celei mai bune prietene ale mele..Nu am nici o idee ce cadou sa ii iau..as vrea sa fie cv special si frumos...Va rog dati-mi cv idei. ce as putea sai cumpar de ziua ei? Va multumesc anticipat:*:*

3 răspunsuri:
| Anca95 a răspuns:

Cumoara-i ceva practic ceva ce stii ce-si doreste mult si care sa o ajute.NU-i lua ceva care sa stea biblelou.Ai putea, de exemplu sa-i cumperi o gentuta frumusica.Have fun!

| tory73 a răspuns:

Pai cam cati ani are?

| Bellinda99 explică (pentru tory73):

Pai ea are 13 ani.tongue