| Manea_Ionela_1995 a întrebat:

Sambata este ziua mea si nu prea stiu ce jocuri as vrea sa jucam......Imi spune si mie cineva niste jocuri tari?( dar va rog sa-mi raspundeti pana vineri )

2 răspunsuri:
| Cr1zzu a răspuns:

Danthe20 esti cam prostlaughing fata se refere la un joc in grup real nu virtuallaughing)) cel mai bun nu se va invechi niciodata ADEVAR SAU PROVOCARE mai ales daca va veni si un baiat de care iti placebig grin va fi perfect jocul cu sticla, ce ai visat azi-noapte big grin succes

| danthe20 a răspuns:

Pentru PSP - god of war, assassin's creed 4
pentru PS3 - NFS carbon, need for speed most wanted
pentru PC - WOW, LOL, CS, Minecraft
pentru PS2 - nu prea mai sunt.
FUNDA te rog