| Miky2424 a întrebat:

Hey. Sambata este ziua cele mai bune pietene.
Nu prea stiu ce sa ne jucam sau chestii deoarece o sa dormim la ea si nu prea stim ce sa ne jucam.
Dati-mi si mie idei de jocuri MATURE in casa.

4 răspunsuri:
| MrkiddyKid1 a răspuns:

Aham deci tu vrei sa te joci la ziua unei fete? mai bine nu vorbiti si voi despre ceva interesant daca sunteti "MATURI" sau ai putea juca bolt e un joc distractiv si interesant avand in vedere ca sunteti mai mult...

| Miky2424 explică (pentru MrkiddyKid1):

Prin "mature" ma refeream ca nu vreau jocuri cu barbie si chestii de genu

| MrkiddyKid1 a răspuns (pentru Miky2424):

Aham si vrei sa gandim noi pentru tine Buy a brain

| LaRkiNNN a răspuns:

Daca o sa fiti si baieti si fete... Adevar sau provocare pe saruturi.
Daca sunteti numai fete, n-am idee. laughing
Oricum, sper sa va distrati.winking