| EduardPaul94 a întrebat:

Buna TPU[scuze de categorie] vreau si eu sa stiu care e diferenta dintre DDR1, DDR2, DDR3...si daca pe un pc p care am avut DDR1 pot pune si altfel de DDR(2 sau 3). dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| 7cLicK a răspuns:

Ok, ddr1 ddr2 ddr3 au diferite frecvente, frecventa ramului ajuta pc-ul...gen daca ai 1g ram ddr1 pe frecventa 400 si 512 ram ddr3 pe frecventa nu stiu 2000 sa zic, iti dai seama laughing care e mai bun si nu merge ddr1 pe ddr2 sau ddr3 sau 5 si invers intelegi? daca nu reposteaza ca iti explic indetaliat!