| 90AnnaLove89 a întrebat:

Buna TPU se apropie SFANTUL VALENTIN nu am iubit si ma intristez cand îi vad pe ceilalti ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

Nu mai da atata importanta. E mai trist pentru cei care asteapta o zi anume sa faca un gest frumos, un cadou, o supriza persoanei iubite.
Simte-te bine, cumpara-ti bomboane de ciocolata happy

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu da importanta acestei zile si te vei simti mai bine

| forever4you a răspuns:

Nu te mai uita la ceilalti laughing)

| paranteză a răspuns:

Valentine's day nu e nimic special,e o altă inveţie a oamenilor din alte ţări pentru a atrage atenţie.
Nu fi tristă, sunt multe persoane singure de valentine's day, dacă până acum nu ai fost cu nimeni şi nu ai fost supărată, de ce ai fi tocmai fiindcă vor nişte oameni să inventeze o sărbătoare? Să ştii că băieţii fug de valentine's day ca de dracu şi nu fi tristă, vei găsii un băiat la timpul potrivit, nu fii superficială, dacă îţi faci acum un iubit şi te vei despărţii de el rişti un mini-scandal şi tot felul de afirmaţii cum ar fi "m-am combinat cu ea din milă".

| LolaLollita a răspuns:

Multumesc pentru fundahappy
Sa ai o zi frumoasa:*

| inconscient a răspuns:

Asteapta pana la anul sau pana cand te vei indragosti! Sa nu incerci acum o relatie doar pentru ca esti "single" si ti-e teama ca ceilalti sa nu rada de tine sau sa nu te simti prost! O sa vina si vremea ta! Si la anul se sarbatoreste, sa stii! Succes! big grin

Răspuns utilizator avertizat
| MadalinaAlexandra a răspuns:

Stai cu prietenii care sunt si eu singuri, si o sa iti fie mai bine :*

| girlgirl a răspuns:

Stiu cum e si eu sunt in aceeasi situatie, dar nu avem ce sa facem asta e viata.

| ลdrأลทล a răspuns:

Fa ca si mine eu doar stau si ma concentrez pe unele lucruri iar daca ceilalti se rid de mine nu ii iau in considerara FUNDA plizz