| Alexxxxxandraxxx a întrebat:

Ce ati primit de sfantul valentin?

8 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Nimic.

| GoldenZenith a răspuns:

Nimic.

| Randomuser2000 a răspuns:

Binecuvantarea sfantului valentin

| qffwqfw a răspuns:

Un dildo. Va recomand si voua sa-i daruiti asta persoanei iubite de valentine"s dayhee hee)))

Glumesc, glumesc. Nu am primit asta, nu am de la cine sa primesc nimic, momentan happy (NU MA REFER LA DILDO) laughing

| Jeff9669 a răspuns:

Teme la romana

| AndreeAndreea08 a răspuns:

Nimic...

| ad28forte a răspuns:

Un buchet mare de trandafiri rosii si unul alb in mijloc, o zambila la ghivegi(iubesc extrem de mult florile), un set colier si cercei, si un telefon (iPhone 6). Poate pare ca ma laud, dar chiar am primit toate lucrurile astea. big grin