| mariumarius a întrebat:

Cine este singur de sfantul Valentin?

Răspuns Câştigător
| SyndicateW a răspuns:

O prostie mare aceasta zi, multi o sarbatoresc si nici macar nu stiu cine a fost Sf. Valentine. Pentru mine e o mare prostie desi o "sarbatorec" de dragul iubitei. Eu nu consider ca doar intr-o anumita zi din an trebuie sa imi arat dragostea fata de iubita mea, eu o fac tot timpul.

19 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Eu,și nu mă bucur deloc să știi...
E mai bine în doi decât singur, părerea mea.(nu mă refer neapărat la sfântul Valentin)
Timpul le rezolvă pe toate...

| thegatekeeper a răspuns:

Eu, dar nu imi pasa. E doar o zi obisnuita pentru mine si chiar daca as fi fost intr-o relatie, tot nu as fi sarbatorit chestia asta.

| AlinKun a răspuns:

laughing
buna asta

| Dariusuu a răspuns:

Eu, dar nu e mare paguba.

| Azµre a răspuns (pentru Dariusuu):

Nu credeam asta!
Ps: Eu, am logodnică da uite că sunt singur, e plecată se întoarce pe 17!

| Dariusuu a răspuns (pentru Azµre):

Sa va tina.

Nu m-ai este asa mult pana pe 17.

| DDCC a răspuns:

Bănuiesc că sunt mai mulți, printre care și eu.
"Dragostea este poezia sensurilor" Honore de Balzac pe când Sfântul Valentin este doar o zi din an.

| raluk27 a răspuns:

Eu, dar nu sufar foarte tare.

| FearOfTheDark a răspuns:

Eu.
Dar chiar daca eram cu cineva nu sarbatoream aceasta "minunata" zi.Nu-i cine stie ce.

| NoLiesJustLove a răspuns:

Eu da nu e o tragedie, s-au mai vazut cazuri

| SimionAlexandru a răspuns:

Eu sunt singur, dar sunt foarte fericit :-)
Fericirea nu depinde de ceva/cineva exterior tie. http://www.youtube.com/watch?v=v6bjLsQP9_E

| HouseHouse a răspuns:

Chiar eu. Urasc pe toata lumea.

| IREros a răspuns:

Mehappy

| Anonim187 a răspuns:

Pfff... eu am fost in fiecare an singur de sf valentin da nu e paguba laughing e o zi ca oricare alta, ba chiar ma enerveaza cand aud toti cocalarii vorbind despre dragoste straight face

| Z6 a răspuns:

Macar nu trebuie sa cheltui bani :''>.

| Milayaa a răspuns:

Nimeni nu e singur..adica ma duc la scoala, stau cu parintii acasa, nu sunt singura, e o zi obisnuita, asa mare zarva.
dar dac sa vorbim asa mai serios eu tot sunt singura, dar posibil pe 15 sa gasesti pe cineva, nu e numaidecit de 14

| ToTuleOK a răspuns:

My too

| iustyn93 a răspuns:

Eusad

| Stefannutz a răspuns:

Eu big grin m-am despartit acum cateva zile crying