| LadyBoOoo a întrebat:

Se apropie ziua Domnisoare Dirigintehee hee si sunt suntem in a8a. ultimul an impreuna cu ea. si habar n-avem ce sa-i luam cadou de ziua ei. ceva semnificativ ceva frumos.care are idei plez ajutati-ma happy dau funda happy:*

Răspuns Câştigător
| larysagreeneyes a răspuns:

Heyyyy.si eu sunt in a 8 a.eu i-as face cadou ceva in genu ce a zis mistakeofyourlifei dar ati putea sa puneti pozele intr-un album.un album care sa o reprezinte.de exemplu eu am primit un album clasic foarte dragut.de la colegii mei big grinera ceva in genu cu o fetita vare tinea in mana o vaza plina cu trandafiri negriibig grin
ma rog asta e ideea mea (da fundita). succeskisste pup

2 răspunsuri:
| mistakeofyourlife a răspuns:

Pai...o idee ar fi sa faceti poze la toti copii din clasa si sa le lipiti pe o inimoara imensa din polistiren invelit i hartie rosie. Bafta!

| Arsenic a răspuns:

Eu una as cumpara pentru diriginta mea un medalion foarte frumos sau o bratara minunata, un parfum sau niste cercei.