| Viviluka a întrebat:

Hey maine ( 15 ianuarie) e ziua unui baiat. E cu sora mea pff. sora mea e invitata impreuna cu mine si prietenul meu la ziua lui. El are un al stil e rapper.Si habar n-avem ce cadou sa ii luam va rog ajutati-ma crying. DAU fundita LA CEL MAI BUN CADOUwinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt, rapper, va sfatuiesc sai luati ori o sapca, sau poate un tricou larg.noroc.

6 răspunsuri:
| Afdsa a răspuns:

Aloha. xD
Ii poti lua un player, isi va pune el muzica pe el.
Un tricou, ceva mai larg daca zici ca e " rapper".
Blugi cu turul lasat, sunt destui de stillysh.
Bb.

| Afdsa a răspuns:

@Cretaker, daca stii ca e o gluma proasta, de ce o mai faci? sa razi singur de ea? te mai si oftici dupa ce ti-am dat stupid...asa specimene pe cale de disparitie nu vezi zilnic >.

| Cretaker a răspuns:

Cumpara'i o carte de Eminescu.

(bine, probabil o iei ca o gluma proasta)

| Cretaker a răspuns:

>butthurt pentru ca Slideshows mi-a dat 'stupid'
>nu are un motiv convingator oricum
>''nu imi place Eminescu''
>'stillysh'

Răspuns utilizator avertizat
| tur334vl a răspuns:

Da iai ceva un lantic de argint dar mai lung daca ai vazut pe la eminem, 50 cent`s, sau iai ceva legat de hiphop un album cu un hiphop`er care ii place! sau ceva personalizat!