| SomewhereOverTheRainbow a întrebat:

TPU! Se apropie ziua mamei mele, ai as vrea de ziua ei sa-i desenez ceva artistic. Intrebarea este: ce? Idei? Funda :* :*

Răspuns Câştigător
| Constantin_Roibu_1994 a răspuns:

Salut! Nu cred ca va conta ce anume vei desena este mama ta si pur si simplu prezenta ta in fata ochiilor ei este un cadou esti un vcadou pe care viata i la daruit as aca nu iti face griji. Pentru ea orice va Fi frumos

1 răspuns:
| RocKzZ a răspuns:

Stii cum se zice : "Gestul conteaza". Nu prea conteaza ce ii faci, oricum o sa ii placa din simplul motiv ca ai facut ceva. Daca tot ai intrebat sa iti spun : Ii poti face un desen in care esti tu cu ea si de aici alegi tu cadrul. Exemplu : in natura sau un loc unde ii place ei sa mearga. Gandeste-te la un hobby al ei si axeaza-te pe voi 2 si acel hobby. Funda?