| Adutza23 a întrebat:

Se apropie ziua mea de nastere...implinesc 13 ani si nu prea stiu ce sa facem la petrecere. Aveti vreo idee? Dau fundita pentru cel ce ma ajuta cu cele mai bune idei:*happy

3 răspunsuri:
| мιcнєℓℓє a răspuns:

La piscina cred ca ar fi super fain adica mie mi-ar place la piscina.
Sau la un restaurant ceva.kiss. Petrecere frumoasa si la multi ani!kiss

| TPUSenior01 a răspuns:

Oi petrecere obisnuita muzica distractie trebuie sa te simti bine.ok la petrecerea mea de 13 ani am dat de mancare de baut si toata lumea sa simtit bine asta conteaza!

| Dearness a răspuns:

Iti cheltui banii degeaba.Eu zic sa dai de baut prietenelor tale si banii sa ii pastrezi tu.winking Cel mai bine asa.