| Cristy19 a întrebat:

Se apropie ziua mea de nastere. Ajutati-ma cu ceva idei, ce fel de petrecere sa organizes, implinesc 18 ani, Dar din cauza ca e criza nu vreau sa fie prea costisitoare! Help pls. Dau funda!

Răspuns Câştigător
| unione a răspuns:

Iesi la o pizzerie sa intr-un bar cu 4-5-6 prieteni buni. E mult mai ok decat petrecerile alea triste cu multi invitati (unii neinvitati) unde nimeni nu intelege nimic, lasa dezastru dupa si tot tacamul...

4 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Pai la tine acasa cu 2 sticle de vin, 2 de angeli, 1 de wisky si una de sampanie.Doua barede salam, cateva rosii, cascaval, castraveti, sunca purjolutze pune pe un platou.Muzica buna si e destul.

| HBK a răspuns:

Din cauza crizei, trebuie sa ne adaptam.In fond, un prieten a reusit un astfel de majorat in primul rand pentru ca a stiut pe cine sa cheme, adica cei mai buni prieteni ai lui si atat. A luat bere, seminte, alune, fursecuri, o sticla de vin si una de whiskey, dupa aceea s-au strans cu totii intr o camera la el acasa si au pus cele mai tari filme de actiune la momentul respectiv.Cu toate ca si invitatii erau constienti ca e criza, nu au facut mofturi ci au apreciat macar gestul sarbatoritului din putinul pe care il avea.

| GrecuCristi a răspuns:

Hmm Ai undeva bunici pe la tara? In zona muntelui? Fa-ti ziua acolo peste noapte! happy Faci un gratarel, mergi prin padure, va uitati la un film!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai un prieten placa cu el intr-un loc foarte frumos unde veti putea medita la idei!
fa ni6te invitatii la calculator (originale sau cumparale)
poti filma intrarea oaspetilor la petrcera ta, filmeaza acolo unde ei te vor felicita, si cum deschizi cadourile!
mai poti face si concursuri haioase!
poti da citeva saluturi in aer ce le vei filma la fel si vei avea niste amintiri sper de neuitat!
de local nu stiu nu te pot ajuta cu asta...