| ŦΛהĩαՀyNøĩƊЇ乇 a întrebat:

Se poate slabi 500g in 24h? Cantarul este unul performant, si nu i-am schimbat suprafata pe care statea. In prima zi de dieta am macat doar 4mere + un sandwich + ceva biscuti Bevita, asta in decursul unei singure zile, tot in ziua asta m-am prostit si cu vreo 65 de abdomene. A 2-a zi, dupa 1 mar, la ora 18.00, si 30 abdomene m-am cantarit din nou si am avut surpirza CIUDATA de a afla ca am slabit 500g? laughing) Daca stiti o dieta pe care a-ti incercat si a doar roade, va rog sa-mi spune-ti si mie.

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este posibil, dar este ceva de foarte scurta durata. In maxim 3 zile de dieta atat de proasta, organismul va intra pe metabolism de inanitie si vei inceta sa slabesti, ba chiar vei pune cateva sute de grame.

| RAY a răspuns:

Nu prea cred, posibil e apa ca nu arzi tu atata grasime

| ŦΛהĩαՀyNøĩƊЇ乇 explică:

15ani, 74,7 la 74, 2.