| Koss12 a întrebat:

sper sa nu radeti de mine, dar sunt baiat, clasa a 8-a si pe 12 sau 13 iunie am banchet. nu stiu sa dansez...si nu stiu nici ce muzica va fi. va rog. dati-mi sfaturi sau de unde pot invata?

Răspuns Câştigător
| anapricopi76 a răspuns:

Nu va rade nimeni de tine ca nu stii sa dansezi. Poftim uita-te putin pe videoclipul asta:

http://www.trilulilu.ro/video-muzica/cum-se-danseaza-in-club

| Koss12 explică (pentru anapricopi76):

Merci. problema era ca e si o fata acolo de care mi place si sa nu ma fac de ras.

7 răspunsuri:
| pinkystyleツ a răspuns:

Nu vad ce este de ras. Nu esti singurul baiat care nu stie sa danseze. Uită.te pe youtube la tutorialuri si invata cativa pași ușori. Bafta

Răspuns utilizator avertizat
| KateMiddleton a răspuns:

Suftlet pereche, eu sunt fata si nu pot dansa deloc

Răspuns utilizator avertizat
| Koss12 explică (pentru KateMiddleton):

N-ai ce face?

| NikoMiha a răspuns:

O sa fie muzica de club, dance... uite-te pe net la niste videoclipuri