| Sysy_7541 a întrebat:

Spuneti-mi ce credeti despre status de mai jos. Lasati-mi comuri si o sa va dau funda la toti. promitwinking

" Nimeni nu stie cu exactitate ceea ce inseamna cuvantul: dragoste. Unii chioar stiu ce inseamna dar nu este asa. Dragostea este sora cu fericirea dar in acels timp si cu suferinta. Ea ne invata sa fim mai buni si sa apreciem lucrurile frumoase. Dragostea inseamna mult mai mult decat un sarut si inseamna mult mai mult decat o lacrima. Am fost tradata de persoana iubita cum nu se putea mai rau. M-am schimbat. Nu mai sunt fata ce ieri plangea. De acum inainte o sa imi aleg persoana iubita mai cu atentie si o sa stau inchiosa in mine pana cand o sa primesc cu adevarat o persoana iubita. Am senzatia ca viata este dura cu mine si ca imi da numai si numai palme. Dar asta este. Chiar daca ea este rea cu mine asta nu inseamna sa fiu fericit/a si sa trec peste tot si toate. Pe fiecare zii ce trece ma inchid mai mult in mine. "

Sper ca v-a placurt. Lasati-mi comuri. Dau funda+ vott'. Va multumesc!kiss

4 răspunsuri:
| princess97 a răspuns:

Suna super laughing

| AnyAnutza a răspuns:

E interesantbig grin:X

| Ingerasul2000 a răspuns:

Suna foarte dragut :*

| Ingerasul2000 a răspuns:

E foarte dragut :*