| Asdfghjklasdfghjkkl a întrebat:

Buna TPU... spuneti-mi parerea voastra sincera despre blogul meu... dau funda la cel mai sincer raspuns, iar la restul' vot

http://numaituestistapanpeviatata-gabriela.blogspot.com/

6 răspunsuri:
| TTdsIulia a răspuns:

Foarte foarte frumos! Nu am neaparat nevoie de funda dar din ceea ce ai scris se vede ca esti o persoana sensibila :X! succes in continuare, as vrea sa ne anunti cand mai postezi ceva big grin imi place f tare

| Asdfghjklasdfghjkkl explică (pentru TTdsIulia):

Iti multumesc mult de tot:*

| Ozanaf a răspuns:

Foarte frumos, imi place la nebunie.

| Youcandoit a răspuns:

E frumos si...nu stiu iti da o senzatie nici placuta, dar nici urata...de parca te-ai regasi

| EuphoricEyes a răspuns:

Deci,se vede ca ai foarte multa imaginatie,esti o persoana sensibila si cu un suflet mare! Imi place foarte mult ceea ce ai scris si in unele chiar ma regasesc! Atunci cand citesc ceea ce scrii,ma simt foarte bine, sunt mai linistita fiindca mai sunt persoane pe lumea aceasta sensibile care se gandesc la ceilalti, cum sa-i faca sa se simta mai bine, chiar daca doar prin cuvinte si prin exprimarea a ceea ce simt! Felicitari!happy

| Asdfghjklasdfghjkkl explică:

Va multumesc mult de tot ca v-a placut si sper sa pastram leg.Va pup:*