| EllaBella11 a întrebat:

BUNA TPU! Spuneti-mi si mie va rog din tot sufletul, nume de catei masculi :*
DAU FUNDA PENTRU CELE MAI FRUMOASE, SI PENTRU CELE MAI MULTE :*

4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Max Blacky
Nero Fetita
Buddy Lady
Spyke Sadie
Terry Lucy
Rex Daisy
Buster Ginger
Titi Lessie
Cody Sasha
Duke Sandy
Charlie Kinta
Jack Katie
Harley Annie
Rusty Chelsea
Toby Princess
Murphy Missy
Shelby Sophie
Sparky Bo
Barney

| Raraa a răspuns:

Grivei, Azorel, Rex, Bruno sau Bubico, sunt unele dintre cele mai cunoscute nume pentru cateii de sex masculin. In ultimul timp, proprietarii de patrupede au inceput sa le puna animalelor nume mai putin comune, care sa atraga atentia celor din jur. De asemenea, numele poate reflecta personalitatea catelului. Iata cateva sugestii de nume pentru cainele tau:AbarisAbbyAbdonAbigalAceAdaAdolfoAdolphAfroAisaAkiAlbaAlfalfaAlphaAmisAnaizAngelAshAspinAsterixAstroAtomicAttilaAysAzorAzoricaAzureBabsyBabushkaBabyBachBaileyBaitBajaBalugaBangle BashaBanjoBarkerBarkleyBarkyBarleyBasaiBeethovenBelladonnaBellboyBelleBellowBellyflopBenaBianBibiBiddyBiffinBigfootBlackieBlackyBlanketBluBobbyBobitaBoloBolonBoraxBorisBossBrunoBrushBrutsBrutusBubblesBubicoBuduBudyByteCachoCalypsoCasperChelseyChesterChubyClausCocoColinCosmoCrystalCuddlesCukitaDaliDayoDeltaDexterDiabloDibbleDixieDocDodoDogbaneDoogieDougalDunleyDutyEddieEdgeElyEmmylouFabergeFaithFancyFaniFannieFargoFarkasFarleyFarlowFarsiFateFifiFigaroFigiFilbertFizzleFlikFlowerFluffyFlufliFlurryFlushFoggyFoxFreewayFuzzyGaryGatsbyGeekieGeewizGeezerGimletGinGinoGinzaGloryGlovesGluckyGodyGodzillaGolgoGoofyGoombaGriveiGuffGuffawGuguGussieHaberHabibiHalogenHappyHariHavocHerbHeroHerodHildaHopperHoudiniIanIboIcemanIdabelIgorIlseJabbaJackoJacobJadeJadedJaffaJagJaggarJaguarJailbaitJazzyJewelsJiffyJollyJorgieJuniorJunoKainKaiserKajarKaleKaliKalidKashmirKasperKatrinaKiddoKikiKriskillerKimKitKobiKosmicKrasLabLallanLamarLamasLambLambchopLarsLeahLeakyLeftyLionLizziLojackLolaLordLukeLuluLupoLushyMachoMacintoshMackMackenzieMackerelMackintoshMaestroMagellanMallyMattMaxMaxiMikoMillieMiloMimoMoptopMunchkinNabberNabokovNabyNachoNaggerNairenNairobiNanoNashvilleNewmanNibblesNovaNucyNusiNutmegNyeNymphNynexNyreeNytolOakieObiOblongOboeObyOceanOceanusOcelotOctagonalOctoberOdeOdieOkoOrzoOscarOsoOssiOssyOzzyPabloRexParsnipPasckyPetyPipenPipoPituxPuchiPuddlesPutterRafiRagweedRickrackRoccoRockyRodiRoscoRoyRugglesSabaeanSamSeltzerSheenaSilaSnugglesSollSolnySpiritSudsySwizzleTabithaTasinTediThunderTitiTobyToliTopitaTorToulouseTrabisTracaTraposTrinketTroskyTrucaUlyssesUriUrsuWaddyWeezerWinkleWinstonWishWoolfWoollyWoryZelyZorabellZuckyZulayZupo

| Raraa a răspuns:

Scuze pentru ca nu am pus virgule, dar îmi este cam greu, deoarece scriu de pe un telefon, dar iti dai tu seama(cuvintele încep cu litera mare). Oricum sper ca ți-am fost de folos.

| Aannoonniimma a răspuns:

Poi poate sa-l cheme:
-Alexis
-Bobo
-Billi
-Cocolinobatting eyelashes
-Frod
-Leo
-Don
-Bobi
-Ted
-Titus
-Spat
-Buddy
-Tuffy
Cam atatbig grin