| hulkwirine a întrebat:

spunrti-mi ca sa aleg intre
1 o cariera sportiva
2 o cariera in domeniul tehnologiei
deci invat la ctetc Iasi cl 9! nu stiu daca vreau sa continui aici, as vrea sa ajung ceva care creeaza jocuri progr etc dar nu iubesc mate si in genere lectii!
Imi place mult si fotbalul si am capacitati caci am jucat mult in strada, ar fi corect sa las ctetc, si sa merg la lps la fotbal?
si inca ceva cat castiga un fotbalist de rang mediu in Romania, un jucator mediu?

1 răspuns:
| Biutzu a răspuns:

Nu stiu cat castiga dar cred ca e mai bine sa faci liceul tehnologi si apoi sa lucrez la pasiune ta cu fotbalul pentru ca nu poti face fotbal mult timp(daca se iveste o sansa e bine dar e si mai bine sa ai o meserie de rezerva)