| RaduVic a întrebat:

Buna TPU.
Sunt amenințat de către niște indivizi ca ma vor bate când merg sa îmi vizitez iubita, îmi poarta pică fiindcă am o relație cu ea.
Eu sunt singur iar eu în jur de 4.
Care sunt cele mai bune metode de autoapărare?
Nu m-am bătut niciodată, am fost plăcut de lume pana acum și nu vreau ca iubita mea sa plângă iar eu în comă sau ceva.
Va mulțumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cauta pe Youtube, altfel e cand vezi

| Donsavas a răspuns:

Dacă ești major, te plângi la poliție și iti pui prietena martoră. După ce se înregistrează la poliție cazul, nu vor mai avea curajul sa se apropie de tine.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Cati ani ai tu si cei care te ameninta?

| RaduVic explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Eu 17. Ei au : 18, 16 și 26

| Subsemnatul123 a răspuns:

Aduna si tu vreo 4-5 baieti si crapati-le fețele. Ce au ei impotriva ca tu esti impreuna cu dansa? Sau daca nu, aduna-le conturile de Facebook si mergi cu ele la politie si zi-le ca esti amenintat de ei.

| RaduVic explică:

Ei* sunt 4.