| anonim_4396 a întrebat:

Am o întrebare pentru fete în special.
Dacă iubitul vostru ar fi bătut undeva (pe strada de exemplu) de niște indivizi l-ați considera fătălău/fraier și l-ați iubi mai puțin? Dar restul persoanelor îl vor considera astfel? Nu de alta dar sunt amenințat de niște golani foarte periculoși (postează poze cu o femeie pe care au bătut o și cuțite) și nu vreau sa îmi pierd iubita din cauza lor.
II ocolesc cât de mult pot de fiecare data. Niciodată nu mi s-a întâmplat sa am vreun conflict. Și ei și eu suntem majori.
Nu știu dacă am pus corect categoria.

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Daca de iubitul meu doar s-ar lega o gasca de oameni probabil ca as merge la politie sau as vorbi cu familia mea sa ii puna la punct.Nu am cum sa il consider pe barbatul pe care il iubesc fatalau doar pentru ca nu a facut cursuri de carate sau nu sa inhaitat cu niste derbedei sa se de-a smecher.In fond eu l-am ales, si cand l-am luat l-am vazut cum e si cat poate, plus de asta l-am luat sa ma iubeasca, sprijine etc nu ca sa imi ofere paza.

3 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu, as considera agresorii mai fatalai, pentru ca violenta, in special astia care bat in gasca un singur om, ma scarbeste, mi se pare inumana si i-as castra pe toti.

| SilentRain a răspuns (pentru supadeceapa):

Sunt de acord cu Supica!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bate-i tu