| Aniodhdh a întrebat:

Sunt baiat și nu am prieteni băieți(adică am dar nu vorbesc cu ei decât când ne întâlnim și nu vorbim sa ieșim afara).Nu îmi place sa stau cu ei pentru ca mi se par foarte needucați. Este vreo problema sau e normal?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Clytia a răspuns:

Hei! Nu consider o problemă pentru simplul fapt că tu nu rezonezi cu ei. Încearcă totuși să cunoști persoane noi, fiind foarte probabil să-ți găsești prieteni care să-ți placă cu adevărat.
Mult noroc!

| Aniodhdh explică (pentru Clytia):

Multumesc foarte mult

1 răspuns: