| sanziana19 a întrebat:

Buna tpu.sunt casatorita de 3 ani,stau cu socrii, si nu mi-am gasit nici un loc de munca.as vrea sa plec in strainatate,sa muncesc in agricultura, la ingrijirea unei femei mai in varsta.stiti pe cineva care se ocupa cu asa ceva? vreau sa ma duc la sigur, si sa vb cu o persoana de incredere.ma puteti ajuta? Multumesc

3 răspunsuri:
| Against a răspuns:

Http://www.facebook.com/madalina.belcescu
Uita-te pe profilul ei, iar daca nu vezi, da-i cerere de prietenie si ai sa gasesti ceva despre un loc de munca pana pe 15 ianuarie.

| sanziana19 explică (pentru Against):

Cu ce se ocupa femeia asta?

| Against a răspuns (pentru sanziana19):

Doamna mi-a fost profesoara de psihologie.