| atcose a întrebat:

am 17 ani, oare pot sa ma inscriu la un club de basket? e tarziu pentru mine? imi place basket-ul si as vrea sa ma perfectionez, daca da spuneti-mi un club(sunt din iasi)

2 răspunsuri:
| DeeGirl a răspuns:

Imi pare rau ca iti spun, dar e tarziu pentru basket de performanta:0.Eu m-am apucat la 13 ani si tot e tarziulaughing. Poate ca poti sa faci basket insa nu de performantahappy. MAI mult streetball.La 17 ani toate echipele sunt formate.Si daca nu ai mai jucat pana acum o sa iei normele daca o sa le iei la under 13. 12,, Si u esti prea mare sa joci cu alea de 13 ani)
Imi pare rayu daca te'am intrestat dar sa stii ca nu e niciodata prea tarziu sa incercihappy
Daca iti place cu adevarathappy
Good Luck:*

| turbolax a răspuns:

Niciodata nu e prea tarziu sa faci sport.intreaba la tine la scoala pe profesurl de educatie fizica si poti juca in echipa scolii sau il intrebi pe el de un club, cu siguranta trebuie sa stie.