| anonim_4396 a întrebat:

Sunt in clasa a sasea si imi place de o colega. Ea a aflat din cauza unui coleg, poveste lunga, dar nu a spus nici ca ma place, nici ca nu. Ce as putea face sa ma placa?

2 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Nu pot sa inteleg cum va puteti gandi la asa ceva la varsta asta thinking
Nu mai zic nimic mai mult in caz contrar imi sterg adminii raspunsul laughing

| Melcul a răspuns:

Bagate si tu in seama cu ea si vezi cum se comporta cu tine. Daca iti da de inteles ca ii face placere sa vorbeasca cu tine continua si tu discutia cu cei place sa faca, ce muzica asculta, daca ii plac cateii, pisicile vezi tu.